Sasori logo

Categories

O nás

Japonská restaurace a Sushi bar Sasori.
Dovolujeme si Vás pozvat do nově otevřené japonské restaurace a sushi baru Sasori na výběr z japonských specialit a různých druhů mas. Restaurace nabízí originální japonské špízy Kushiyaki, výběr tradičních polévek a předkrmů, saláty, nudlové speciality a kombinace vždy čerstvě připraveného sushi, jako jsou Nigiri sushi, Maki sushi, Special maki, Sashimi a speciálních setů Sushi-sashimi. Na výběr máte taktéž z čerstvých ryb, krevet a mas.
Restaurace Sasori nabízí pestrou nabídku japonských vín Saké a Umeshu.
Restaurace Sasori se nachází v přízemním patře hotelu Belvedere s vchodem z ulice Milady Horákové a je zcela nekuřácká. Stylově dekorované prostory nabízejí kapacitu 40 míst. Japonská restaurace a sushi bar Sasori je ideálním místem pro jakoukoliv příležitost. Příprava jídla začíná pečlivým výběrem kvalitních a čerstvých surovin a samozřejmostí je dobře vyškolený personál.
Japonská restaurace Sasori nabízí možnost pořádání společenských akcí, oslav narozenin, slavnostních obědů a dalších akcí. Pro časově zaneprázdněné milovníky tradičního japonského jídla a sushi připravuje restaurace rozvoz jídel a sushi po celé Praze a blízkém okolí.
Restaurace akceptuje platební karty a stravenky.

Otevírací doba:

Pondělí až Pátek 11:00-23:00
Sobota,Neděle 11:30-22:00

 

 

Contact us

Our support hotline is available 24/7.

Phone233 321 073

Contact our expert support team!

Newsletter